به سفارش شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در خرداد ماه سال 1394 سیستم جامع پیام کوتاه ملی پست جمهوری اسلامی ایران راه ­اندازی شد. 

این سیستم که به صورت گسترده سرویس پیام کوتاه را به خدمات شرکت پست اضافه کرده است می­تواند به عنوان سرویسی امن برای استفاده از امکانات پیام کوتاه هم به­ صورت سرویس و هم به صورت ارسال انبوده توسط دیگر سازمان‌های کشور مورد استفاده قرار گیرد.

این سامانه با چهار سرشماره اختصاصی 1000193، 2000193، 3000193، 5000193 جهت پوشش نیازهای سرویس پیام کوتاه 38 دفتر منطقه ای استانی و 508 دفتر مستقیم پستی در آدرس http://sms.post.ir در دسترس قرار گرفته است. در این سرویس ابزار­های مناسب و متفاوتی برای استفاده از انواع خدمات با کیفیت و مطلوب طراحی شده است و میتواند نیاز­مندی‌های گوناگونی را پاسخگو باشد.این سرویس با توجه به تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی گردیده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و ظرفیت ارسال ده­ها میلیون پیامک در روز را خواهد داشت و همچنین به عنوان اولین سرویس پیام کوتاه سراسری ملی که توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارائه شده است، پتانسیل استفاده و اعتماد سازی کامل را برای همه هم­ میهنان عزیز فراهم کرده است.

متقاضیان دریافت سرویس پیام کوتاه می توانند با مراجعه به یکی از دفاتر رسمی پست جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور، با تکمیل اطلاعات اشتراک نسبت به دریافت اکانت کاربری خود به صورت حقیقی و حقوقی اقدام نمایند.

 

candoogroup

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

آدرس ما

خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 52، واحد 5